KONST / Litografier / Färglitografi 15989321
nr 1598 9321
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 1/21, daterad 97. Färglitografi. Bladets mått: 87x62 cm, yttermått inklusive ram: 99x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:31:17
18/2 20:32:03
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström